NIE MA LIPY – jest drewno na medal !

Startujemy z produkcją drewnianych, EKOlogicznych statuetek, medali, magnesów i wielu innych fajnych i nietypowych upominków. Tylko fantazja nas ogranicza, więc postaramy się podjąć każdego wyzwania. I jak to u nas bywa – zaczynamy już od pojedynczej sztuki ! U nas NIE MA LIPY – jest drewno na medal !

 

 

Kolejnym nietuzinkowym pomysłem na prezent jest ekologiczna reprodukcja obrazu na drewnie. Przepiękna i widowiskowo spękana kora robi wrażenie!

Jako nieliczni oferujemy współpracę już od pojedynczych sztuk, a pomimo ręcznego wykonania jesteśmy w stanie zaproponować najlepszą na rynku cenę. To dlatego, że nie jesteśmy hurtownikami, importerami chińszczyzny, tylko bezpośrednim producentem – małą rodzinną firmą o dużych możliwościach.

Oferowany produkt jest dziełem całkowicie ręcznej pracy, na naturalnym drewnie brzozowym, suszonym i idealnie wyszlifowanym pozostawiając naturalną korę.

Całość tej EKO-produkcji dopełnia naturalny konopny sznur, ale na specjalne zamówienie może to być szarfa, sznurówka, tasiemka – co kto lubi !

Dla kogo jest ta oferta?

– Imprezy sportowe i rekreacyjne, jako nagrody dla uczestników
– Imprezy integracyjne, jako EKO-alternatywa blaszanych przypinek
– budki z pamiątkami, pamiątki z wakacji, pamiątki z ferii zimowych, pamiątki znad jezior, gór i morza – przygotujemy dowolną serię medali z widokami, napisami, rysunkami…
– ekologiczne gadżety reklamowe dla firmy – przygotujemy firmowe medale, umieścimy Wasze logotypy, hasła reklamowe, śmieszne cytaty, lub motywatory…
– sklepy z upominkami – przygotujemy znaki zodiaku, imiona, śmieszne rysunki, cytaty, oraz dowolną wskazaną treść.