Kubki, kubeczki przeznaczone do kontaktu z żywnością

Co kupujesz u nas i dlaczego tak „drogo” ?

Tak, wiemy, inni mają taniej, ale w jaki sposób? Nawet przy hurtowych zakupach nasze koszty przekraczają gotowy produkt sprzedawany przez konkurencję… Niestety jakość musi nieść za sobą odpowiednią cenę. Większość sprzedawców oferuje tak zwane kubki reklamowe, których nie obowiązują żadne normy. My gwarantujemy sprawdzone pochodzenie naszych kubeczków oraz certyfikowane materiały użyte do produkcji. W końcu nasze dzieciaki piją w tych kubeczkach, więc nie może być cienia wątpliwości, czy użyta krzemionka, porcelana, czy farby nie mają domieszki pyłu z Fukushimy !

Wysokiej jakości kubek jako nieliczny na rynku jest PRZEZNACZONY DO KONTAKTU Z ŻYWNOŚCIĄ !

Nasze produkty jako nieliczne na rynku posiadają aktualne badania Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz certyfikaty wystawione przez SGS – światowego lidera w dziedzinie kontroli, weryfikacji, testowania i certyfikacji dopuszczające kubeczki do kontaktu z żywnością. Kubeczki nadają się do mycia w zmywarce ! To dzięki opatentowanej powłoce, której niestraszna zmywarkowa chemia.

Oczywiście znakujemy również inne produkty, takie jak bidony, kufle, szklanki, filiżanki, a oferta stale się powiększa. A poniżej mały wycinek naszych prac – nie wszystko jest czas sfotografować 🙂